Apie mus

Vertybės

Inovatyvumas
Esame lanksti įmonė. Nebijodami pažvelgti kitu kampu, surandame ir pasiūlome kliento poreikius labiausiai atitinkančius sprendimus. Prieš juos įgyvendinant, visada suderiname moderniausią skirtingų gamintojų įrangą, išbandome jų efektyvumą Lietuvos klimato sąlygomis, kokybiškai juos įdiegiame ir nebijome prisiimti atsakomybės juos prižiūrint.
Įsitraukimas
Esame drąsūs ir energingi dalyvaudami įmonės veiklos efektyvinimo programose, rodome aiškią iniciatyvą tobulindami įmonės procesus bei spręsdami iškilusias problemas. Aktyviai dalyvaujame „Lietuvos keliai“ asociacijos veikloje.
Bendradarbiavimas
Esame atviri bendravimui, skatiname nenutrūkstamą vidinės kultūros tobulėjimą, komandinį darbą bei maksimalią pagarbą klientams ir darbuotojams. Vystome tarptautinį bendradarbiavimą su užsienio šalių įmonėmis, perimdami jų veiklos patirtį.
Nuolatinis tobulėjimas
Esame žingeidi įmonė, nuolat investuojanti į veiklos efektyvinimą, siekiame žvelgti į ateities perspektyvas ir klientams siūlyti ne tai kas buvo aktualu vakar, o kas bus aktualu rytoj. Priimdami sprendimus, žvelgiame per inovatyvumo ir naujumo prizmę.
In
Pasikeitė įmonės adresas
Nuo šiol mus rasite adresu: Granito g. 3, LT-02241, Vilnius. Ačiū, neberodyti pranešimo.