Elektromobilių pakrovimo stotelės

Elektromobilių pakrovimo stotelės ir jų įrengimas

UAB „Biseris“ yra išskirtinis, lyderio pozicijų pasaulyje neužleidžiančio elektromobilių sistemų gamintojo „Circontrol“ atstovas Lietuvoje. Siūlome platų spektrą šio gamintojo elektromobilių pakrovimo stotelių – nuo lėto krovimo, tinkamų privatiems vartotojams, iki greito krovimo, transporto priemones galinčių įkrauti vos per 15 minučių.

Elektromobilių pakrovimo stotelės CompactElektromobilių pakrovimo stotelės SartElektormobilių pakrovimo stotelėElektormobilių pakrovimo stotelių įrengimas

UAB „Biseris“ specialistai pagal Jūsų pageidavimus gali įrengti net 4 tipų elektromobilių pakrovimo stoteles:

  • „Compact“ serijos greito krovimo elektromobilių pakrovimo stotelės gali įkrauti elektromobilį DC CHAdeMO ir AC standartu. Šios krovimo stotelės yra dvigubos technologijos, kuri vienu metu leidžia krauti net du automobilius, todėl stotelės yra tinkamos verslo ir komercinio transporto įmonėms ar degalinėms.
  • „Smart“ serijos elektromobilių pakrovimo stotelė yra skirta naudojimui gatvėse. Ji sukurta įmontuojant aukščiausią apsaugos nuo vandalizmo laipsnį Europoje – K10. Stotelės korpusas ja leidžia naudotis esant itin žemai ar aukštai aplinkos temperatūrai, lyjant lietui ar net žaibuojant.
  • „Urban“ serijos elektromobilių pakrovimo stotelės taip pat skirtos naudoti itin ekstremaliomis sąlygomis, tačiau su stotele siūloma įsigyti ir inovatyvią programinę įrangą nuotoliniam valdymui ir duomenų stebėsenai.
  • „Wall box“ serijos lėto elektromobilių pakrovimo stotelė skirta naudoti tiek pastato viduje, tiek ir išorėje. Šios stotelės tinkamos hibridiniams automobiliams ir elektromobiliams, o šviesinė LED indikacija suteikia galimybę lengvai valdyti elektromobilio pakrovimo sistemą.
  • „E-home“ serijos elektromobilių pakrovimo stotelės – naujo ir modernaus dizaino, tinkamos naudoti tiek pastato viduje, tiek išorėje. DIP jungtis leidžia įkrovimą padaryti greitą ir patogų, o LED indikacija suteikia galimybę lengvai valdyti įrenginį. Šios pakrovimo sistemos yra sumažintų matmenų, todėl jas patogu naudoti, jos yra saugios, lengvai instaliuojamos ir valdomos.

Elektromobilių pakrovimo stotelių įrengimas Jums kelia klausimų? Užduokite juos UAB „Biseris“ dirbantiems profesionalams, kurie visuomet yra pasiruošę atsakyti į Jums rūpimus klausimus ir pasiūlyti kokybiškus, ilgalaikius ir individualius sprendimus už prieinamą kainą.

In
Pasikeitė įmonės adresas
Nuo šiol mus rasite adresu: Granito g. 3, LT-02241, Vilnius. Ačiū, neberodyti pranešimo.