Kelio ženklai

Kelio ženklai. Įrengimas ir priežiūra

UAB „Biseris“ įrengiami vertikalūs kelio ženklai yra gaminami pagal LST 1335:1994/TS-99 „Kelio ženklų gamybos techninės sąlygos“ standartą, suderintą su Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos. Kelio ženklai bei jų tvirtinimo detalės pagamintos iš specialių, korozijai ir aplinkos sąlygoms atsparių medžiagų (cinkuotos arba aliuminio skardos), padengti specialiu pilkos spalvos apsauginiu antikoroziniu gruntu, kuris taip pat sugeria šviesą pagal specialius galiojančių standartų reikalavimus. Svarbiausias reikalavimas kelio ženklams yra geras jų matomumas ir ilgalaikiškumas, todėl kelio ženklai yra gaminami naudojant aukščiausios kokybės šviesą atspindinčias plėveles:

RA1 – inžinerinė atspindžio plėvelė (mažesnio eismo intensyvumo gatvėse bei keliuose, stovėjimo aikštelėse ir jų prieigose).

RA2 – aukšto intensyvumo atspindžio plėvelė (naudojama intensyvaus eismo gatvėse, bei magistraliniuose ir krašto keliuose)

RA3 – deimantinė ypatingai aukšto atspindžio plėvelė (naudojama pėsčiųjų perėjose ir kitose ypatingai pavojingose vietose)

Kelio ženklai su RA3 (deimantinė atspindžio) plėvele

PAV: Kelio ženklai su RA3 (deimantinė atspindžio) plėvele

Be standartizuotų kelio ženklų UAB „Biseris“ visada pasiruošęs suderinti ir įrengti individualaus projektavimo ir įvairių dydžių kelio ženklus.

Individualaus projektavimo kelio zenklai

PAV: Individualaus projektavimo kelio ženklai

Visoms savo teikiamoms paslaugoms suteikianti garantijas UAB „Biseris“ jas taiko ir vertikaliųjų kelio ženklų įrengimo darbams: specialiais RA1 ir RA2 kodais pažymėtiems (dengtiems atitinkamomis plėvelėmis) kelio ženklams suteikiama 5 metų garantija, RA3 plėvelės kodu pažymėtiems kelio ženklams – net 10 metų garantija!

Kelio ženklai su RA2 (aukšto intensyvumo atspindžio) plėvele

PAV: Kelio ženklai su RA2 (aukšto intensyvumo atspindžio) plėvele

Papildomam pėsčiųjų perėjų matomumui padidinti siūlome naudoti LED įspėjamuosius žibintus. Šiuose žibintuose yra naudojama speciali optika, kuri padidina LED signalizatoriaus matomumą bet kuriuo paros metu. LED įspėjamųjų žibintų mirksėjimas užtikrina, kad žibinto skleidžiama šviesa išsiskirs iš aplinkos ir vairuotojas būtinai pastebės mirksintį žibintą tiek iš artimo, tiek iš labai tolimo atstumo. Šie galingi bei taupūs įspėjamieji žibintai užtikrina 35 dienų veikimą be papildomo pakrovimo! Priklausomai nuo situacijos žibintas gali būti su autonominiu maitinimu arba jungiamas prie išorinės maitinimo linijos.

Dvigubi LED ispejamieji zibintai

PAV: Dvigubi LED įspėjamieji žibintai

Naujovė Lietuvoje – inovatyvūs greičio ir baudos rodymo ženklai. LED žibintų principu pagaminto greičio rodymo ženklo viduje įmontuotas radaras fiksuoja važiuojančio automobilio greitį ir rodo jį ekrane. Jeigu vairuotojas viršija leistiną važiavimo greitį – skaičiai ekrane įsižiebia raudona spalva, o kartu parašomas ir informacinis tekstas. Pagrindinis šio inovatyvaus sprendimo privalumas – ekrane įsižiebiantis ir baudos dydis, kuris galėtų būti skiriamas vairuotojui už nustatytą greičio viršijimą. Greičio rodymo ženklas registruoja ir išsaugo savo atmintyje visų pravažiuojančių (tiek artėjančių, tiek tolstančių) automobilių greičius ir judėjimo kryptį, todėl analizuojant šiuos duomenis, galima paruošti detalią vairuotojų elgsenos analizę.

Greicio ir galimos baudos rodymo zenklai

PAV: Greičio ir galimos baudos rodymo ženklai

Kelio ženklų įrengimas, vertikalus ženklinimas, kelio ženklų priežiūra ar inovatyvūs kelio ženklai Jums kelia klausimų? Užduokite juos UAB „Biseris“ dirbantiems profesionalams, kurie visuomet yra pasiruošę atsakyti į Jums rūpimus klausimus ir pasiūlyti kokybiškus, ilgalaikius ir individualius sprendimus už prieinamą kainą.

In
Pasikeitė įmonės adresas
Nuo šiol mus rasite adresu: Granito g. 3, LT-02241, Vilnius. Ačiū, neberodyti pranešimo.