Pėsčiųjų perėjos

Šviečiantys kelio ženklai

Naujovė Lietuvoje - Šviečiantys kelio ženklai!

2017 06 06
UAB Biseris dovana Vilniui – moderniai apšviesta Maironio gatvės pėsčiųjų perėja. Šviečiantys kelio ženklai bus dar geriau matomi tirštame rūke ir tamsiu paros metu.
Išmaniosios pėsčiųjų perėjos Kaune

IŠMANIOSIOS PĖSČIŲJŲ PERĖJOS KAUNE

2017 03 16
UAB Biseris įgyvendino dar vieną išmanųjį sprendimą. Kryptinis LED apšvietimas, terminiai pėsčiųjų detektoriai bei įspėjamieji žibintai Kovo 11-osios pėsčiųjų perėjose, Kaune. Saugokime vieni kitus!
3D pėsčiųjų perėja (3D pedestrian crossing)

PIRMOJI 3D PĖSČIŲJŲ PERĖJA VILNIUJE

2016 09 01
UAB Biseris pasiūlė ir įrengė Lietuvoje dar neregėtą 3D pėsčiųjų perėjos ženklinimą, kuris suteikia erdvinį efektą – it perėja būtų iškili.  Linkime saugių mokslo metų moksleiviams!
Pirmasis Lietuvoje greičio ir baudos rodymo ženklas

Pirmasis Lietuvoje greičio ir baudos rodymo ženklas

2015 01 06

Vilniaus Viršuliškių gatvėje UAB Biseris įrengė pirmąjį Lietuvoje greičio ir baudos rodymo ženklą, kuris papildomai įspėja vairuotojus ne tik apie viršijamą greitį, bet ir apie gresiančią baudą už daromą KET pažeidimą.

Moderniausia pėsčiųjų perėja Lietuvoje 2014

Saugiausia pėsčiųjų perėja Lietuvoje 2014

2014 08 29

2014 metų pabaigoje UAB Biseris įrengė saugiausią ir moderniausią pėsčiųjų perėją Lietuvoje, kurios įspėjamieji LED žibintai aktyvuojasi tą pačią akimirką, kai pėstieji ar dviratininkai priartėja prie pėsčiųjų perėjos.

Žvejų gatvės atnaujinimas Vilniuje

Žvejų gatvės atnaujinimas Vilniuje

2014 09 18

UAB Biseris įrengė įpatingai aukšto šviesos atspindžio (deimantinės plėvelės) kelio ženkus, horizontalų pėsčiųjų ir dviračių takų bei perėjų ženklinimą pilnai atnaujintoje Vilniaus Žvejų gatvėje.

Į projektus
In
Pasikeitė įmonės adresas
Nuo šiol mus rasite adresu: Granito g. 3, LT-02241, Vilnius. Ačiū, neberodyti pranešimo.