Apie mus

Kompanija

UAB „Biseris“ – tai viena didžiausių Lietuvoje ir Baltijos šalyse specializuotų projektinių įmonių grupė, teikianti kompleksines susisiekimo ir civilinės infrastruktūros gerinimo paslaugas. Jau daugiau nei 20 metų geriname eismo saugumą Lietuvos keliuose ir miestuose, diegdami naujausias technologijas ir plėtodami inovatyvius infrastruktūros modernizavimo sprendimus.

Šiandien siūlomas paslaugų spektras ypatingai platus ir puikiai pritaikomas tiek valstybiniams, tiek privatiems klientams. Profesionaliai įgyvendiname kompleksinius sprendimus, skirtus miestų, kelių, geležinkelių bei uostų infrastruktūrai gerinti. Per visą veiklos laikotarpį įgyvendinome daugiau nei 5 tūkstančius įvairaus sudėtingumo užsakymų, aptarnavome daugiau nei 500 skirtingų klientų. Aiškaus įmonės veiklos proceso dėka, profesionaliai aptarnaujame klientus visu projekto įgyvendinimo metu: nuo idėjos pristatymo iki efektyviausių kompleksinių sprendimų įgyvendinimo ir nepriekaištingos sistemos priežiūros.

Esame lyderis kelių ženklinimo ir eismo saugumo gerinimo rinkoje. Kasdien keldami kvalifikaciją ir tobulėdami, žengiame didelį žingsnį diegiant inovatyvius infrastruktūros gerinimo sprendimus.

Siekiame, kad mūsų veikla prisidėtų prie saugumo Lietuvos keliuose didinimo – tai mūsų įmonės misija ir socialinės atsakomybės veiklų kryptis. Bendradarbiaudami su Lietuvoje įkurta nevyriausybine organizacija VšĮ „Lietuvos ir Švedijos akademija“, remiame jų iniciatyvas didinant „Vizijos 0“ žinomumą Lietuvoje bei siekiame supažindinti mūsų šalies sprendimų priėmėjus ir visuomenę su Švedijos saugaus eismo sprendimų gerąja praktika.

Istorija

1993
UAB „Biseris“ įkurta kaip pirmoji privataus kapitalo įmonė, teikianti horizontalaus kelių ženklinimo dažais paslaugas.
1996
Pirmieji pradėjome ženklinti Lietuvos kelius kokybiškomis polimerinėmis medžiagomis (termoplastu).
2002
Pradėjome diegti saugaus eismo elementus (kelio ženklus, saugumo saleles, greičio mažinimo kalnelius ir t.t.).
2006
Įkūrėme metalo cechą, kuriame pradėta metalo gaminių (apsauginių kelio atitvarų) gamyba ir pardavimas.
2009
Pradėjome įrenginėti apsauginius kelio atitvarus.
2013
Pradėjome teikti kelio ženklų, saugaus eismo priemonių bei šviesoforų priežiūros paslaugas.
2015
Įmonės veikla orientuota į inovacijas. Teikiame kompleksinius susisiekimo ir civilinės infrastruktūros gerinimo paslaugas
In
Pasikeitė įmonės adresas
Nuo šiol mus rasite adresu: Granito g. 3, LT-02241, Vilnius. Ačiū, neberodyti pranešimo.