Intelektualios greičio matavimo sistemos

Intelektualių greičio matavimo sistemų įrengimas. Greičio matuokliai.

Viena pagrindinių eismo įvykių priežasčių pasaulyje – greičio viršijimas. Greičio fiksavimas yra viena geriausių prevencinių priemonių siekiant apsaugoti eismo dalyvius nuo nelaimių. UAB „Biseris“ atstovauja greičio matuoklių gamintoją „Sensys Gatso Group“, kuris naudoja vienas pažangiausių technologijų pasaulyje ir yra vienas iš lyderių greičio pažeidimo fiksavime.

greicio matuokliai

Šio gamintojo „SENSYS Traffik“ greičio matuokliuose yra naudojamas naujausios technologijos greičio sekimo radaras RS242. Radarai RS242 yra klasifikuojami į du tipus: klasės M – lengviesiems automobiliams ir motociklams, klasės D – sunkvežimiams ir autobusams. Šie radarai leidžia fiksuoti didelį matuojamo greičio tikslumą, gali sekti keletą automobilių tuo pačiu metu, net jei šie yra skirtingose eismo juostose. Pažeidėjai nustatomi net iki 150 m atstumu nuo radaro, o nuotraukoje pažymimas nusižengimą padaręs automobilis. Naudojant Doplerio efektą, momentinis važiavimo greitis matuojamas net 20 kartų per sekundę. Kai automobilis priartėja prie ataskaitinės zonos, apskaičiuojamas jo vidutinis važiavimo greitis. Jei  nustatytas greitis viršija ribą, padaromos 2 itin aukštos kokybės greičio pažeidėjo nuotraukos. Radaras turi valstybinių numerių atpažinimo funkciją, taip pat gali būti integruojamas su išorinėmis duomenų bazėmis, tad nustatomi ir pažeidėjai, kurie neturi galiojančio draudimo ir techninės apžiūros. Taip pat gali būti atpažįstamos vogtos transporto priemonės, fiksuojami autobusų juostos pažeidimai.

Intelektuali greicio matavimo sistema SENSYS MSS

„SENSYS traffik“ greičio matuokliai yra gaminami kelių tipų, tad gali būti pritaikyti priklausomai nuo poreikių. Stacionarūs greičio matuokliai įrengiami ilgalaikiam pažeidimų fiksavimui, o mobilūs gali būti įrengiami ant trikojo arba transporto priemonėse laikinam pažeidimų fiksavimui. Taip pat gaminami greičio matuokliai su raudonos šviesoforų šviesos pažeidimų fiksavimu.

„SENSYS Traffik“ greičio matuokliai yra ypatingai atsparūs (atsparumo klasė IP54), turi tvirtą korpusą, kuris apsaugo nuo vandalų. Esant poreikiui gali būti įrengiama papildoma vaizdo kamera tiesioginei transliacijai ar vaizdo įrašymui. Taip pat „SENSYS Traffik“ greičio matuokliai išsiskiria tuo, jog kiekvienai eismo juostai gali būti nustatyti skirtingi greičio apribojimai, skirtingos ataskaitinės linijos ir matavimo kryptys. Tai ypač aktualu, kai sunkiasvorėms ir lengvosioms mašinoms nustatomi skirtingi leistini važiavimo greičiai.

Turite klausimų, susijusių su greičio matavimo sistemų diegimu? Užduokite šiuos klausimus UAB „Biseris“ profesionalams, kurie atsakys į visus Jums rūpimus klausimus ir suteiks papildomos informacijos.

In
Pasikeitė įmonės adresas
Nuo šiol mus rasite adresu: Granito g. 3, LT-02241, Vilnius. Ačiū, neberodyti pranešimo.